×
Home
 
Media convertoare
 
Planet
 
Planet 10/100TX - 100Base-FX

Planet 10/100TX - 100Base-FX (SC) Single Mode Bridge Fiber Converter - 15KM, LFPT

Referintă: 237696
SKU: FT-802S15
Planet 10/100TX - 100Base-FX (SC) Single Mode Bridge Fiber Converter - 15KM, LFPT_1

Branduri de top din categoria Media convertoare:

Planet 10/100TX - 100Base-FX (SC) Single Mode Bridge Fiber Converter - 15KM, LFPT

11683 lei
În stoc (1buc)
Livrare până în 26 iunie


Cere detalii Compara
Te notificam imediat ce articolul va fi publicat!


Garanție:  24 luni
Comercializat din 13/10/2022
Ridică din Alege Easybox
Cost transport 19.00 lei
Toate prețurile includ TVA

Descriere Scurtă

Planet 10/100TX - 100Base-FX (SC) Single Mode Bridge Fiber Converter - 15KM
LFPT
mai mult

Compară  

Cumpără instant fără cont

Generează proforma pentru TRANSFER BANCAR sau PLATA CU CARDUL

116.83 lei


TVA inclus
 
     
Ridică din Alege Easybox

   

Modalitate de plată

Poduse similare :


mai mult

4,6/5 38 reviews

  •    52 zile,6 ore si 49 minute

    Locație superbă,amabilitate,promptitudine, merită vizitat,și vei rămâne plăcut surprins de ceea ce vei vedea !!!

  •    68 zile,5 ore si 2 minute

    Copiaza denumirile de la Zona Store

  •    76 zile,8 ore si 54 minute

    Corecții si la timp

  •    86 zile,10 ore si 19 minute


  •    95 zile,8 ore si 33 minute


  •    101 zile,14 ore si 53 minute

    LUP!

  •    108 zile,8 ore si 2 minute

    Am cumpărat o imprimantă HP 135a de la acest magazin. Totul a mers impecabil de la început: comunicarea a fost promptă, am primit la timp și în stare bună ce am comandat, iar la urmă ne-am mulțumit și felicitat reciproc! Recomand magazinul!

  •    114 zile,6 ore si 55 minute

    Oamenii sunt foarte prompți, s-au oferit chiar să verifice compatibilitatea produselor pe care le-am comandat de la ei cu cele comandate din altă parte. M-au ajutat cu sfaturi și link-uri către paginile produselor și driverelor. Recomand.

  •    118 zile,7 ore si 32 minute


  •    121 zile,4 ore si 27 minute

    Servicii de calitate si in ajutorul clientului.

  •    122 zile,7 ore si 20 minute

    colaborare eficienta si placuta, livrare excelenta!

  •    128 zile,9 ore si 16 minute

    recomand.se colaboreaza usor,se livreaza rapid.cu siguranta, continuam colaborarea.multumim

  •    129 zile,8 ore si 55 minute


  •    130 zile,6 ore si 58 minute

    Am cumpărat un monitor MSI. Preț foarte bun, livrare a doua zi în București. Foarte prompți pe tot parcursul procesului de achiziție. Sigur voi reveni pe viitor. Mulțumesc

  •    130 zile,10 ore si


  •    131 zile,9 ore si 54 minute


Produsul este nou si comercializat in ambalajul original al producatorului.