GEMBIRD UPS-RACK-2000 UPS Rack 19inch 3.4U 2000VA 2xIEC 2x Schuko USB LCD
UPS Rack Line Interactive 1001 - 2000W nu IEC x 3
Schuko x 2 sinusoida simulata nu nu 11 - 20 min;2 12V/9Ah 1200W