×
Home
 
Media convertoare
 
Planet
 
Planet Mini GBIC SX

Planet Mini GBIC SX Module

Referintă: 237690
SKU: MGB-SX
Branduri de top din categoria Media convertoare:

Planet Mini GBIC SX Module

4503 lei 9.06€
În stoc (14buc)
Livrare până în 24 iulie


Cere detalii Compara
Te notificam imediat ce articolul va fi publicat!


Garanție:  24 luni
Comercializat din 13/10/2022
Ridică din Alege Easybox
Cost transport 19.00 lei
Toate prețurile includ TVA

Descriere Scurtă

Planet Mini GBIC SX Module
mai mult

Compară  

Poduse similare :


Descriere

Features

Plug and PlayY
Product colourMetallic
Hot-Plug supportY

Power

Performance

Interface typeSFP
Duplex systemFull
Cabling technology1000Base-SX
Single-mode fiber (SMF) supportedN
Wavelength850 nm
Multi-mode fiber (MMF) supportedY
Fiber optic connectorLC
Fiber ports quantity1
Maximum data transfer rate1250 Mbit/s
Maximum transfer distance550 m
SFP transceiver typeFiber optic

 

mai mult

4,6/5 40 reviews

  •    22 zile,18 ore si 2 minute

    Am comandat un leptop la ei s-au mișcat foarte repede și ok.Recomand

  •    25 zile,11 ore si 21 minute

    O echipa foarte dinamica care știe să interacționeze cu oamenii.Am comandat un monitor care a ajuns intact și la timp .

  •    79 zile,11 ore si 7 minute

    Locație superbă,amabilitate,promptitudine, merită vizitat,și vei rămâne plăcut surprins de ceea ce vei vedea !!!

  •    95 zile,9 ore si 20 minute

    Copiaza denumirile de la Zona Store

  •    103 zile,13 ore si 12 minute

    Corecții si la timp

  •    113 zile,14 ore si 37 minute


  •    122 zile,12 ore si 51 minute


  •    128 zile,19 ore si 11 minute

    LUP!

  •    135 zile,12 ore si 20 minute

    Am cumpărat o imprimantă HP 135a de la acest magazin. Totul a mers impecabil de la început: comunicarea a fost promptă, am primit la timp și în stare bună ce am comandat, iar la urmă ne-am mulțumit și felicitat reciproc! Recomand magazinul!

  •    141 zile,11 ore si 12 minute

    Oamenii sunt foarte prompți, s-au oferit chiar să verifice compatibilitatea produselor pe care le-am comandat de la ei cu cele comandate din altă parte. M-au ajutat cu sfaturi și link-uri către paginile produselor și driverelor. Recomand.

  •    145 zile,11 ore si 49 minute


  •    148 zile,8 ore si 44 minute

    Servicii de calitate si in ajutorul clientului.

  •    149 zile,11 ore si 38 minute

    colaborare eficienta si placuta, livrare excelenta!

  •    155 zile,13 ore si 34 minute

    recomand.se colaboreaza usor,se livreaza rapid.cu siguranta, continuam colaborarea.multumim

  •    156 zile,13 ore si 12 minute


  •    157 zile,11 ore si 16 minute

    Am cumpărat un monitor MSI. Preț foarte bun, livrare a doua zi în București. Foarte prompți pe tot parcursul procesului de achiziție. Sigur voi reveni pe viitor. Mulțumesc

  •    157 zile,14 ore si 18 minute


  •    158 zile,14 ore si 11 minute


Produsul este nou si comercializat in ambalajul original al producatorului.